sobota, 28 maja 2011

Witam .

Witam, . Mam na imię Monika i mam 15 lat . Mieszkam w Niemczech od Grudnia 2010 roku . Nie jest tutaj tak źle ale i tak choćby nie wiem co gdy ukończę 18 lat wracam do Polski ;)


To pierwszy post na moim Blogu ;)


Będę tutaj przedstawiać moje fotografie ( najczęściej moje zwierzęta ) .

Mam 3 psy oraz 3 koty , a także jednego królika miniaturkę ;)

Są to :

Astro - mieszaniec Amstaff'a z Chow - Chow'em . Został przygarnięty przeze mnie . Miał iść na łańcuch ale na szczęście go wzięłam ;) Astro ma 10 miesięcy .

Amber - kundelek , przygarnięty przez mojego wujka a potem trafił do mnie . Miałam wtedy 2 miesiące , dziś mam 15 lat a Amber przez ten cały czas jest towarzyszem moich przygód ;)

Jumba - Suka w typie Owczarka Niemieckiego . Nie wiem dokładnie skąd pochodzi ale niby z dobrego domu w , którym komuś się przypadkiem rozmnożyły psy .  Jumba jest na szczęście zdrowa . Ma 10 lat ;)

Teraz koty ;)


Coffe - miała zostać utopiona wraz z dwójką rodzeństwa , na szczęście mój kolega zareagował dość szybko , lecz niestety i tak przeżyła tylko Coffe . Miała wtedy tylko dwa dni . U weterynarza mi powiedzieli że nie ma szans na przeżycie , ale nie chciałam się poddawać - dziś Coffe ma już dwa lata ;)


Klops - po prostu przybłęda . Wracając wieczorem do domu , usłyszałam miauczenie , szedł za mną mały  "burkowaty kotek " i po prostu poszedł , ze mną dostał jeść i został ;)

Boonie - Ciocia miała w pracy ( restauracji ) kotkę o imieniu Puma . Dostawała dużo jedzenia więc myśleli że po prostu jest gruba ... ale to nie było tak ;) Puma pewnego dnia zaczęła rodzić - w restauracji a do tego w kanapie w środku ;) Moja Ciocia musiała zabrać karton i przenieść rodzącą kotkę w kartonie przez całą restaurację ;) Pojechała do Weterynarza , razem urodziły się najpierw 3 koty , dwa zostały niestety uśpione ( nie wiem dlaczego ) i został jeden ... ale Puma miała niespodziankę i w drodze do domu urodziła jeszcze jednego . Oby dwa czarno - białe . Boonie był na początku dziewczynką i miał być Bonitką ale okazało się że to chłopak , a że przyzwyczaił się do imienia to zostało Boonie ;) Drugi kot to Dexter i mieszka u znajomych Cioci ;)

Oraz królik Skipi - jak miałam 6 lat i szłam do sklepu to po prostu jakaś babka do mnie z okna czy chcę królika ;P To pobiegłam po tatę i go zabraliśmy ;)

Zdjęcia dodam później ;)

4 komentarze:

 1. Ciekawie się zapowiada ;) Oby tak dalej ^^ pozdrawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej !
  Czekam na zdjęcia zwierzaków , w szczególności Astra <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog ;)
  Dodaje do obserwacji i licze na to samo :)
  www.pinczerka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny bog dodaje do obserwatorków i myslę że ty tez się dodasz ;) Ładnego masz Astra;*
  Pozdrawiam.http://uconfortable.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń