piątek, 16 września 2011

Odwiedziny + nowe zdjęcia ;)

Niestety przez dłuugi czas nas tutaj nie było . Nie miałam żadnego pomysłu na posta .. a do tego Astro ostatnio przegryzł kabel od internetu ...w tym czasie nie zmieniło się chyba nic ;)

Z Astrem miałam zamiar zacząć trenować Frisbee ale jakoś nie zbyt go interesuję poza granicami naszego ogródka . Chciałam też zacząć Agility , ale nie mam motywacji .. ;P

Nie długo zamierzam zamówić Astrowi szelki (http://pitman.pl/szelki/szelki_bad_dog) oraz obrożę ( http://pitman.pl/obroze/standard-1-2-3-4 ) i mam zamiar zacząć z nim sport zwany WP , pełna nazwa to Weight Pulling , polega on na ciągnięciu różnych rzeczy przez psa . Przygotowuję go do ciągnięcia 25 kilowej siostry na Zimę ^^

Ostatnio na spacerze zrobiłam także kilka zdjęć , niestety wstawię mało bo mój aparat to złom -.- Ostatnio się jeszcze zepsuł i w ogóle ostrości nie łapie . 5 na 20 zdjęć jest normalne ... ehh ... trudno .

Przynajmniej mam coś by namówić rodziców na nowy ;)

A .. zapomniałabym . W ostatnim miesiącu przybłąkała się do nas mała kotka ( ok. 2 miesięcy ) . Prawdopodobnie córeczka Mojego Klopsa , bo bardzo podobne ryjeczki ;) Niestety z racji że Coffe przez nią uciekała z domu , Klopsa całymi dniami nie było musiałam ją oddać do schroniska . Na szczęście wiem że będzie miała dobrze .

Najpierw obejrzałam całe schronisko , koty mają jeden wielki pokój , wszystkie są wysterylizowane i wykastrowane ;) Dodam kilka zdjęć małej .

To zdjęcia :


I sierotka ^^Teraz kotka :


I takie :


Przepraszam za podpis na zdjęciach kotki " Amstaff " ale dodawałam je na inną stronę gdzie mam taki nick , często tam kopiują .

+ " bonus " - Salamandra , która często nas odwiedza w deszczowe dni ^^


Pozdrawiamy .!

7 komentarzy:

 1. Zdjęcia wyostrzyłaś jakimś programem?
  Śliczna ta koteczka,na pewno znajdzie opiekunów;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Runia - zdjęcia wyostrzam w programie PhotoScape .

  Można ściągnąć z internetu po Polsku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcia Astra <3
  Pozdrawiam, Sustainable shepherd

  OdpowiedzUsuń
 4. brakuje motywacji ? Noo cóż, albo jakoś ją znajdziesz, albo brubuj z innymi sportami, któryś napewno wam podpasuje ;) Sierotka ma piękne duże oczka, słodkie, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne zdjęcia !!
  Szczególnie kotki ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój pies w ogóle nie jest mną zainteresowany na spacerach, a co dopiero frisbee. Za to agility nawet dobrze nam idzie.
  Śliczne fotki. Koteczka jest prześliczna na pewno znajdzie domek.

  OdpowiedzUsuń
 7. To nie wiarygodne jakie robisz wspaniałe zdjęcia!
  Astro jest przecudny z resztą jak i kicia!

  OdpowiedzUsuń